Sport

Prishtina - Feronikeli: Përfundon super përballja e mbrëmjes

Ka përfunduar super ndeshja e javës së 14-të në IPKO Superligën e Kosovës, shkruan BlicMedia. Prishtina dhe Feronikeli janë përballur sonte në stadiumin “Fadil Vokrri” në kryeqytet. Skuadra nga Drenasi, Feronikeli ka shënuar fitore me rezultatin 2:3…
Sport

A jeni gati për super përballjen e mbrëmjes

Sonte në stadiumi “Fadil Vokrri” në kryeqytet do të përballen Prishtina dhe Feronikeli, shkruan BlicMedia. Skuadra e vlefshme për xhiron e 14-të ndërmjet Prishtinës dhe Feronikelit luhet nga ora 18:00. Prishtina rënditet në pozitën e 4 me 24 pikë…
Sport

Prishtina tallet me Feronikelin

Prishtina e pret Feronikelin të mërkurën në kuadër të xhiros së 14-të, shkruan BlicMedia. Skuadra nga kryeqytet para kësaj sfide, ka ardhur me një njoftim në faqen zyrtare të klubit. Ky është njoftimi i Prishtinës. Prishtina e pret Feronikelin pa fitore në…
Sport

Ballkani me njoftim zyrtar për super ndeshjen ndaj Feronikelit

Të shtunën me fillim nga ora 13:00 në Drenas luhet super ndeshja ndërmjet kampionit në fuqi Feronikelit dhe skuadrës lidere e Superligës Ballkanit, shkruan BlicMedia. Para kësaj sfide tejet të rëndësishme Ballkani ka ardhur me një njoftim në rrjetet sociale ku…
Sport

Superliga e Kosovës vjen me një sfidë tejet interesante

Sot hapet xhiroja e 11-të e elitës së futbollit kosovar, e cila luhet në mesjavë. Vushtrria sot e pret skuadrën e Feronikelit në “Ferki Aliu”. Ndeshja pritet të jetë shumë interesante, pasi që të dy ekipet luajnë për fitore pas rezultateve negative në…