Sport

Përfundon ndeshja ndërmjet , Prishtinës dhe Flamurtarit

Ka përfunduar ndeshja e fundit e javës së 12-të në IPKO Superligën e Kosovës, shkruan BlicMedia. Prishtina dhe Flamurtari janë përballur sonte në stadiumin “Fadil Vokrri” në kryeqytet. Skuadra e Prishtinës ka shënuar fitore të merituar me rezultatin 2:0…
Sport

Përfundon pjesa e parë në stadiumin "Fadil Vokrri"

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes së fundit të javës së 12-të në IPKO Superligën e Kosovës, shkruan BlicMedia. Ndeshja e cila po luhet në stadiumin “Fadil Vokrri” ndërmjet Prishtinës dhe Flamurtarit në fundin e pjesës së parë solli dy…
Sport

Labinot Ibrahimi: Prishtinës i ka hije vendi i parë

Edhe pse Flamurtari i klasifikuar në vendin e 10-të me vetëm 9 pikë të tubuara, në dy vitet e fundit është treguar se sa “arrë e fortë” është për rivalët e kryeqytetit, Prishtinën. Në katër ndeshjet e fundit, Prishtina e ka vetëm 1 fitore, përball 2…
Sport

Prishtina - Drita: Përfundon pjesa e parë

Po zhvillohet edhe ndeshja e fundit në kuadër të javës së 11-të në Superligën e Kosovës, shkruan BlicMedia. Prishtina dhe Drita janë duke u përballur në takimin i cili po luhet në stadiumin “Fadil Vokrri”, në kryeqytet. Pjesa e parë e kësaj sfide…
Sport

Përfundon ndeshja ndërmjet Prishtinës dhe Drenicës

Ka përfundur ndeshja e zhvilluar sonte ndërmjet Prishtinës dhe Drenicës, shkruan BlicMedia. Ndeshja e zhvilluar në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ ka përfundur me rezultatin e barabart 0:0. Sfida ishte e vlefshme për javën e 8-të të IPKO…
Sport

Prishtina - Drenica: Përfundon pjesa e parë me këtë rezultat

Ka përfundur pjesa e parë e ndeshjës ndërmjet Prishtinës dhe Drenicës, shkruan BlicMedia.. Ndeshja e cila po luhet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, pas pjesës së parë u mbyll pa gola. Kjo sfidë e shumë pritur gjatë 45-së minuatave të parë nuk solli…