Sport

Tabela e Superligës pas ndeshjeve të sotme

Kanë përfunduar tre takimet e sotme të Superligës së Kosovës në futboll, raporton Gazeta Olle.

Gjilani dhe Drita vazhduan me sukseset, teksa fitoren e gjetën në Drenas edhe Feronikeli.

Tashmë Drita barazohet me pikë me Ballkanin ndërsa Gjilani vazhdon në ndjekje të tyre.

Besa vazhdon të mbetet e fundit, Drenica ende e katërta ndërsa Arbëria tashmë rrezikon shumë.

Tabela pas ndeshjeve të sotme:

Postime të ngjajshme
Sport

Rastet e reja me COVID-19, janë nga këto komuna

Sport

Trepça ’89 vazhdon ‘leksionet’ ndaj Gjilanit, Arbëria fiton në ‘frymën e fundit’ ndaj Drenicës

Sport

Superliga Trepça '89 - Gjilani, Arbëria - Drenica

Sport

Për herë të parë pas nëntë muajsh, tifozët e Premierligës rikthehen në stadiume