Lajme

Syla tregon pse e quan diasporën ‘gërrnaçë’

Gazetari Valon Syla tregon se ka rreth 3500 komente nga njerëz të diasporës që ia shajnë nënën, transmeton Periskopi.

‘’I kam 3500 komente tuj më sha me nanë; Pse po më shajnë 3500 veta me nanë’’, thotë ai në një debat televiziv.

‘’Gërrnaci është një tip që jeton në diasprë e mendjen e ka në Kosovë. Është në nëj vakum, ku shihen më së shumti në rrjete sociale si lincues e komentues të vraxhdë dhe fjalë e parë e kanë që të shajnë me nanë’

Postime të ngjajshme
Lajme

Kurti, me presidentin Biden dhe sekretarin e shtetit do të jetë më ndryshe

Lajme

Faton Abdullahu, ‘’Pa PDK-në e han dreqi këtë vend’’

Lajme

61 pacientë të infektuar virus janë duke u trajtuar në Spitalin e Pejës

Lajme

Flet Haziri, rreth mundësisë së koalicionit paszgjedhor me PDK-në