Lajme

Syla paralajmëron shfryerjen e balonit: Qe qysh i bon 10 mijë veta Albini e Vjosa në Zhur

Gazetari dhe analisti politik, Valon Syla, parashikon dështimin e sondazheve sa i përket votave që do t’i marrë Lëvizja Vetëvendosje në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Teksa ka publikuar një fotografi nga tubimi i LVV-së në Zhur të Prizrenit, ai vë në pah prezencën e vogël të qytetarëve që dolën për ta pritur Kurtin.

Ai thotë se më 14 shkurt “shfryhet baloni”.

Postimi i tij i plotë:

Qe qysh i bon 10 mijë veta Albini dhe Vjosa në Zhur. Tani del Bleron Baraliu e rrok krytë në dollapa të kuzhinës e del thotë 55%. Hakia 75%… mbani mend këta numra. Se shfryhet balloni me 14 shkurt.#albanologji#rrena#tubë#vv#sondazhe

Postime të ngjajshme
Lajme

“Kërset” dajaku ndërmjet disa vajzave në Ferizaj

Lajme

“Jerusalemi real i Kosovës dhe shqiptarëve është Mitrovica”

Lajme

Adoleshentja gjendet e vdekur, mbështjellë në plastikë në një depo

Lajme

“No comment” – Reagimi i Florentina Gjergjaj pasi doli video dëshmia se si u vodhën votat për ta bërë Meliza Haradinajn deputete