Lajme

Syla ironizon me Gjinovcin

Gazetari Valon Syla përmes një shkrimi në llogarinë e tij në facebook, ka ironizuar me analistin Rron Gjinovci, shkruan Gazeta Express.

Syla bëri ftesë të dorëzohen mediat dhe t’ia japin redakturën analistit Rron Gjinovci. Sipas Sylës, Gjinovci ka dije edhe për teoritë më të komplikuara të marksizmit.

Tutje, Syla tha se Gjinovci di të shtrojë pllaka, të shëtisë qenin, macen dhe kafshët shtëpiake.

Gjithashtu Syla tha se Gjinovci di për ushqim, pije e vitamina, e madje i do edhe minatorët. Por, nuk çelet.

“Media. Dorëzohuni. Edhe jepjani redakturën Rron Gjinovcit. Prej shijes, estetikës… deri te teoritë e komplikume marksiste i din. Bile din edhe me shtru pllaka të kuzhinës. Din me shetit qenin, macën dhe shtazët shtëpiake. Din për ushqim, pije e vitamina, por s’çelet. I don edhe minatorët”, ka shkruar Syla.

Postime të ngjajshme
Lajme

Kjo është gjendja në sallën “1 Tetori” sot

Lajme

E quajtën idiot, reagon sërish i riu që u pa me pankartën në marshin për Palestinën

Lajme

Milaim Zeka: Tomë Gashi e rrah gruan e tij

Lajme

Moti në Kosovë – parashikimi për pesë ditët e ardhshme