Lajme

Syla ia dedikon një këngë hoxhës që pranoi një veturë si dhuratë: O me mercedes, o me aeroplan

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Analist Valon Syla ka vazhduar me reagimet e tij ndaj hoxhës së Prizrenit, Mazllam Mazllami, i cili e ka pranuar një veturë të tipi “Mercedes” si dhuratë.

Syla ka publikuar një këngë të cilët ja ka dedikuar hoxhës.

Syla ka zgjedhur këngën e Gazmend Ramës – O me merceds – dhe në mbi shkrim ka shkruar “një përshëndetje për Mulla Mercedesin Mazllumin”.

“Një përshëndetje për Mulla Mercedesin Mazllumin nga unë. A je benz a je dizell?” – ka shkruar Syla.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat