Lajme

Suzana që portretizoi ish-presidentin rrëfen për takimin me Endrit Thaçin

Suzana Tahiri shumë herë ka marr vëmendjen e publikut me tatuazhet e saj.

Kryesisht ajo mban tatuazh në krah ish-kryeministrin dhe ish-Presidentin, Hashim Thaçi.

Ndërkohë në një prononcim për Gazetën Panorama, Suzana Tahiri tregon se djali i Hashim Thaçit është kënaqur kur e ka parë ketë tatuazh.

“Është i kënaqur dhe shumë i lumtur se babë e bir aq shumë ngjajnë sa më duket edhe Endriti është në krahun tim dhe se kjo ide më së pari e shfaqa unë”, ka thënë Tahiri.

Ndër të tjera, ajo tregoi dhe preferencat që ka për liderët e Shqipërisë, ndërkohë që veçoi dy politikanë të preferuar Edi Ramën dhe Saimir Tahirin.

E pyetur nëse kishte ndërmend të bënte tatuazh ndonjë prej liderëve shqiptar, ajo shprehet se në rast se do martohet do bëjë portretin e burrit të saj.

https://www.facebook.com/suzana.tahiri.3/posts/3397877206948893

Postime të ngjajshme
Lajme

Parashikimi i motit për ditën e diel

Lajme

Përveç temperaturave të larta, Kosova në këto ditë do të zhytet edhe me pluhurin saharian

Lajme

Infektologu kosovar tregon se pse po infektohen të vaksinuarit kundër COVID-19

LajmeShow Bizz

Morena Taraku mesazh publik Edi Ramës! Me fjalë të ashpëra zbulon diçka që nuk e kemi ditur