Sport

Superndeshja Lazio – Juventus, formacionet zyrtare, ky është vendimi për Muriqin

Pas një ore saktësisht nga ora 12:30 në Serie A zhvillohet një superndeshje ku ballafaqohen Lazio e Juventusi, shkruan “Zeri.info”.

Lazio në fushë zbret me disa probleme për shkak të mungesës së disa lojtarëve si pasojë e koronavirusit.

Në anën tjetër Juve duke më e kompletuar dhe kjo e bën favorite për ta fituar ndeshjen.

Gjithçka tash duket gati dhe skuadrat kanë paraqitur edhe formacionin zyrtare. vedat Muriqi do të jetë titullar në këtë ndeshje.

https://www.facebook.com/watch/SSLazioOfficialPage/

Juventus: Szczesny – Demiral, Bonucci, Danilo – Cuadrado, Bentancur, Rabiot, Frabotta – Kulusevski – Ronaldo, Morata

Postime të ngjajshme
Sport

Thaçi paralajmëron Dritën

Sport

Anthony Joshua – Kubrat Pulev, detajet e ndeshjes

Sport

UEFA publikon ekipin më të mirë që nga viti 2000

Sport

Thaqi flet për atmosferën te Ballkani dhe ndeshjen ndaj Dritës!