Sport

Superliga vjen sot me dy takime tejet interesante

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

IPKO Supeeliga vjen sot me dy përballjet e fundit të javës së tretë, shkruan BlicMedia.

Gjilani i super përforcuar e pret Vushtrrinë në një sfidë e cila pritet të jetë tejet dinamike dhe interesante.

Interesant pritet të jetë edhe në Mitrovicë, ku përballë do të jenë dy rivalët rajonal, Trepça ’89 dhe Drenica.

Të dyja takimet nisin nga ora 16:00. /BlicMedia.net

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv