Sport

Superliga vjen nesër me ndeshjen e parë të javës së katërt

Nesër (e martë) luhet ndeshja e parë e javës së katèrt nè Superligën e Kosovës, shkruan BlicMedia.

Arbëria e pret Feronikelin në stadiumin “Agron Rama”, në Obiliç.

Do të jetë ky një duel insteresant pasi të dy trajnerët, Arbnor Morina dhe Afrim Tovërlani, ishin dikur bashklojtar te skuadra e Prishtinës,

Kjo sfidë luhet me fillim nga ora 15:00. /BlicMedia.net

Postime të ngjajshme
Sport

E vendos në shitje medaljen e finales më të “çmendur” të Ligës së Kampionëve, për të paguar borxhet

Sport

Legjenda e Prishtinës lavdëron rivalin për titull, ka fjalë të mëdha për ta

Sport

Reagon Trepça ’89: Na u anulua një gol i rregullt në ndeshjen ndaj Gjilanit

Sport

Nga sulmi në mbrojtje, pikat e dobëta të Realit në “El Clasico”