Sport

Superliga vjen me super ndeshje

Nesër luhen tre takime të vlefshme për javën e pestë të Superligës së Kosovës në futboll shkruan Gazeta Olle.

Nga ora 13:30 takohen Feronikeli dhe Drita në derbin e javës, ndeshja e zjarrtë mes tyre luhet në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas teksa transmetohet në Klan Kosova dhe ArtSport1, teksa edhe Gazeta Olle do të ju informojë në kohë direkte lidhur me çdo aksion, gol, karton, zëvendësim të këtij takimi.

Më pas nga ora 15:00 luhen dy ndeshje të tjera shumë interesante, Prishtina pret Llapin ndërsa Ballkani pret Drenicën.

Ndeshja Prishtina – Llapi do të transmetohet në ArtSport1, ndërsa ajo Ballkani – Drenica në ArtSport2.

Postime të ngjajshme
Sport

Sot fillon kampionati i Ligës së Veteranëve në futboll

Sport

Interi merr vetëm një pikë përballë Monchengladbach në ‘San Siro’

Sport

Fitore minimale e Liverpool

Sport

Visoka tregon për formën e rikthyer te Vitia dhe synimin e klubit