Sport

Superliga vazhdon sot me një super ndeshje

Sot (e hënë) zhvillohet edhe ndeshja e fundit e javës së dytë në Superligën e Kosovës, shkruan Gazetasheshi.com.

Xhiron e dytë në elitë do të mbyllet në Klinë, ku do të ballafaqohen Dukagjini me Drenicën.

Ballafaqimi i këtyre dy skuadrave ka sjellur gjithmonë rivalitet të madh në fushë, gjë që pritet të jetë edhe sot.

Dy ekipet në xhiron e parë kanë marrë nga një pikë dhe tani të dyjat në këtë ndeshjen kërkojnë objektivin e tre pikëve të plota.

Ky takim zhvillohet nga ora 17:00.

Postime të ngjajshme
LajmeSport

Joshua - Usyk, këtu mund ta shikoni "LIVE" meçin!

LajmeSport

Momenti kur Florian Marku shpallet kampion

LajmeSport

FLORIAN MARKU TRIUMFON PËRBALLË BOKSIERIT UKRAINAS NË LONDËR

LajmeSport

Mbyllet rundi i pestë në ndeshjen Marku – Prodan, këto janë disa nga lëvizjet e menqura të boksierit shqiptar