Sport

Superliga vazhdon edhe në fundjavë, kjo do të jetë ndeshja kryesore

Pas ndeshjeve të mesjavës, Superliga e Kosovës vazhdon me duele interesante edhe në vikend.

Xhiro e pestë i vë përballë Drenicën dhe Dritën në Skenderaj, shkruan Gazeta Olle.

Kuqezinjtë janë liderë në tabelë me 10 pikë pas katër xhirove të para, ndërsa bardhekaltrit kanë vetëm dy pikë më pak në vendin e tretë.

Në anën tjetër, takim mjaft interesant pritet të jetë edhe ai Ballkanit dhe Llapit, ku zhvillohet në Suharekë.

Më poshtë mund të shihni edhe orarin e plotë për fundjavën e “zjarrtë” në Superligë të Kosovës.

Postime të ngjajshme
Sport

Kthesë e papritur, Mourinho ndryshon mendje për Marash Kumbullën

Sport

Reagon Drenica: Çmimin "Ylli i Javës" e meritoi Denisson

Sport

Arrestohet Afrim Tovërlani, raportohet se i dehur kanosi me thikë Shpend Ahmetin

Sport

Mehmet Bogujevci flet në T7, pasi refuzoi ftesën e Serbisë si mysafir nderi në Botërorin e boksit