Sport

Superliga LIVE: Besa – Trepça ’89

Xhiro e 5-të në Superligën e Kosovës starton sot, ku do të zhvillohet vetëm një takim, përcjellë KorrektPress.

Besa pret Trepçën ’89 ne Brestovik.

Takimi nis në ora 15:00.

Besa 1:0 Trepça ’89

8′ GOOOL: Ardit Tahiri kalon vendasit në epërsi

4′ Nimani i T’89 dështon të shënoj nga afërsia

2′ Rast i mirë për mysafirët, pritjen e Bismark e pret portieri Kolaj

1′ Fillon ndeshja

Formacionet zyrtare:

Besa: Kolaj, Idrizi, Ajdini, Matos, Xhaka, Sheqerolli, Salihu, Syla, Sebastian, Brruti, Tahiri.

Trepça ’89: Prince, Happy, Berisha, Kaçar, Dedia, Jashari, Kaqiku, Okonkwo, Nimani, Arbnor Muja, Bismark.

Postime të ngjajshme
Sport

A do të luaj Myrto Uzuni sonte kundër Barcelonës?

Sport

Dallku dhe Tamniku në procedurë displinore

Sport

Superliga e Kosovës rikthehet në aksion

Sport

Liga e Kampionëve: Edicioni i ri fillon sonte me disa super ndeshje