Sport

Superliga Live: 10 minuta lojë në sfidën Arbëria – Besa, ky është rezultati

Java e 12-të e Superligës së Kosovës në futboll vazhdon sot me ndeshjen ndërmjet Arbërisë e Besës, dy skuadra këto që synim të vetëm e kanë mbijetesën, shkruan “Zeri.info”.

Ndeshja luhet në stadiumin “Agron Rama” në Obiliq dhe gjithçka duket se është gati.

Besa tashmë ka paraqitur formacionit shartues, derisa Arbëria ende nuk e ka publikuar:

Superliga Live

Arbëria – Besa 0:0

10′ Arbëria po bën presio por pa gjetur rrugën e golitImage

01′ ka nis ndeshja

Arbëria: Kaçiu, Avdulli, Ibrahimi, Bruno, Pira, Bahtiri, Bruqi, Rusi, Zabërgja, Kashtanjeva, Bilalli

Besa: Haxhijaj, Sçekiç, Ajdini, Breno Matos, Xhaka, Halili, Sheqerolli, Lucas Sebastian, Thairi, Krasniqi, Syla

Gjyqtarët: Burim Jahmurataj, Fatmir Abrashi, Bashkim Hyseni, Erdall Zasella

Postime të ngjajshme
Sport

Njihuni me futbollistin shqiptar i cili u përball dy herë me legjendën Diego Maradona

Sport

Atmosferë brilante në zhveshtoren e Ballkanit, dëgjojnë këngë popullore

Sport

Napoli i kushton tribut të veçantë Maradonës para ndeshjes me Rijekën

Sport

SKANDALOZE: Punonjësi i morgut publikon foto me trupin e pajetë të Maradonës