Sport

Superliga e Kosovës vjen sot me super përballje

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Superliga e Kosovës këtë fundjavë zhvillon ndeshjet e xhiros së shtatë.

Me fillim nga ora 13:00, kampionët dhe njëherit liderët e Superligës, skuadra e Feronikelit, në ‘Rexhep Rexhepi’ takohet me Ferizajin.

Nga ora 14:00, në stadiumin ‘Zahir Pajaziti’ në Podujevë, Llapi pret Dukagjinin.

Ndeshja e fundit për sot, është ajo mes Trepçës ’89 dhe Flamurtarit, që zhvillohet me fillim nga ora 15:00.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv