Sport

Superliga e Kosovës vjen me dy super ndeshje

Superliga e Kosovës sot vjen me dy ndeshje të rëndësishme në program, takime këto që do të zhvillohen në kuadër të xhiros së gjashtë.

Llapi dhe Drenica do të takohen me fillim nga ora 14:00, ndeshje kjo e vlefshme për rundin e gjashtë, shkruan IndeksOnline

Ndërkaq, ndeshja e dytë është ajo ndërmjet Prishtinës e Besa Pejës që zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri”, për kryeqytetasi ky do të jetë një takim më i lehtë.

Postime të ngjajshme
Sport

Interi merr vetëm një pikë përballë Monchengladbach në ‘San Siro’

Sport

Fitore minimale e Liverpool

Sport

Visoka tregon për formën e rikthyer te Vitia dhe synimin e klubit

Sport

Bayerni e nis furishëm mbrojtjen e titullit në Evropë