Sport

Superliga e Kosovës nuk humbet kohë, këto ndeshje të zjarrta na presin në mesjavë

Superliga e Kosovës në futboll nuk humbet kohë dhe në mesjavë vazhdon me ndeshjet e xhiros së shatatë.

Kjo javë karakterizohet me ndeshje mjaftë interesante, ku vëmendja kryesore do të jetë në Suharekë, me c’rast Ballkani do t’i bëj konak skuadrës kampione, Dritës, shkruan Gazetasheshi.com

Interesant pritet të jetë edhe në Drenas, ku skuadra e Duros do ta pres ekipin e Prishtinës.

Më poshtë e keni orarin e plotë të xhiros së shtatë:

E marte, ora 14:00

Besa – Llapi

Drenica – Arbëria

E mërkure, ora 14:00

Ballkani – Drita

Feronikeli – Prishtina

Gjilani – Trepça ‘89

Postime të ngjajshme
Sport

E mposhti ish-skuadrën, këto janë fjalët e Ramadanit pas fitores në Drenas

Sport

Drita pësoi humbje nga Ballkani, Nuhiu flet për kartonin e kuq

Sport

Mësohet edhe orari: Ja kur luhen ndeshjet dhe cila transmetohet në Klan Kosova

Sport

Kryetari i Suharekës publikon fotografi me Ismet Munishin pas triumfit të Ballkanit ndaj Dritës