.
Sport

Superliga e Kosovës, kompania e madhe e basteve publikon kuota të “çmendura”

Superliga e Kosovës në futboll do të vazhdojë sot me disa ndeshje tejet interesante.

Në kuadër të javës së 24-t, në mesditën e sotme, do të zhvillohen tri ndeshje, shkruan FrontOnline.

Vëmendja kryesore do të jetë te derbi i mbijetesës mes Ulpianës dhe Dukagjinit.

Kompania e madhe e basteve, “bet365” ka publikuar tashmë kuotat e kësaj ndeshje.

Dukagjini konsiderohet favorit me 2.37, barazimi vlen 3.10, kurse fitorja e vendasve 2.75.

Nga ana tjetër, interesante do të jetë edhe ndeshja mes Malishevës dhe Ballkanit.

Ballkani konsiderohet favorit absolut me 1.83, barazimi vlen 3.30, kurse fitorja e Malishevës me 3.75.

Kurse, ndeshja tjetër do të zhvillohet në Drenas mes Feronikelit dhe Prishtinës.

Ndërkaq, për këtë ndeshje nuk janë parë fare kuota nga kompania në fjalë.

Të tria ndeshjet e sotme nisin nga ora 13:00.

Related posts
Sport

Lajmi i fundit: Florim Zuka jep dorëheqje nga Gjilani

Sport

Gjilani dhe Llapi, kërkojnë kualifikimin në raundin e dytë në Ligën e Konferencës

Sport

Zbulohet data se kur do të përballet Drita me Antwerp

Sport

Arbnor Morina tregon se cilat janë gjasat e Ballkanit ndaj Zalgirisit