Sport

Superliga e Kosovës, këto janë rezultatet e takimeve të zhvilluara sot

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Kanē përfunduar tre takimet e zhvilluara sot në kuadër të javës së parë në Superligën e Kosovës, shkruan BlicMedia.

Trepça 89 e ka mundur Gjilanin në takimin e zhvilluar në Mitrovicè me rezultatin 4:1.

Drita është befasuar në shtëpi pasi është mundur nga Ferizaji me rezultatin 0:1

Ndërsa përballja e zhvilluar në Klinë ndërmjet Dukagjinit dhe Ballkani ka përfunduar me rezultatin e barabart 0:0. /BlicMedia.net

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv