Sport

Super ndeshje në Superligën e Kosovës, ja ku transmetohen ato

Sot uhen tre takime të vlefshme për javën e pestë të Superligës së Kosovës në futboll.

Nga ora 13:30 takohen Feronikeli dhe Drita në derbin e javës, ndeshja e zjarrtë mes tyre luhet në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas teksa transmetohet në Klan Kosova dhe ArtSport1, teksa edhe Gazeta Olle do të ju informojë në kohë direkte lidhur me çdo aksion, gol, karton, zëvendësim të këtij takimi.

Më pas nga ora 15:00 luhen dy ndeshje të tjera shumë interesante, Prishtina pret Llapin ndërsa Ballkani pret Drenicën.

Ndeshja Prishtina – Llapi do të transmetohet në ArtSport1, ndërsa ajo Ballkani – Drenica në ArtSport2.

Postime të ngjajshme
Sport

Dikur punëtor i ndërtimtarisë, tani firmos me Newcastle United

Sport

Premierliga vjen sot me ndeshje të mëdha

Sport

Në këtë vend dënoheni me dy vjet burg nëse s’mbani maskë

Sport

“El Clasico”: Këto janë formacionet e mundshme