Sport

Super lajm për Liverpoolin

Liverpooli ka marrë një lajm fantastik para rikthimit të Ligës Premier sërish në aksion.Jo vetëm liga angleze, por edhe kampionatet e tjera evropiane kishin pushim, shkaku i ndeshjeve të zhvilluara në Ligën e Kombeve.

Në aksion ishin edhe kombëtaret nga Amerika e Veriut dhe e Jugut, deri në Azinë e Australinë e largët për shkak të ndeshjeve ndërkombëtare.Kjo situatë e ka favorizuar mjaftë Liverpooli, pasi Sadio Mane dhe Thiago Alcantara janë rikthyer në aksion.

Dyshja e The Reds ishin të infektuar me coronavirus qysh në start të këtij muaji, mirëpo mesfushori spanjoll dhe sulmuesi senegalez kanë arritur që të shërohen plotësisht.

Postime të ngjajshme
Sport

Drita pësoi humbje nga Ballkani, Nuhiu flet për kartonin e kuq

Sport

Mësohet edhe orari: Ja kur luhen ndeshjet dhe cila transmetohet në Klan Kosova

Sport

Kryetari i Suharekës publikon fotografi me Ismet Munishin pas triumfit të Ballkanit ndaj Dritës

Sport

Fushë Kosova – Bashkimi i Koretinit, ja se cila skuadër ka fituar në derbin