Sport

Sulmuan dy zyrtarë policorë, arrestohen tre persona në Prishtinë

Në mëngjesin e djeshëm, rreth orës 05:35, në rrugën “Kaçaniku”, në Prishtinë janë arrestuar tre persona.

Kjo pasi ata kanë penguar dy zyrtarë policorë dhe i kanë sulmuar fizikisht, kurse, derisa po i prangosnin, dy policët kanë pësuar lëndime trupore, të cilët më pas, kanë pranuar tretman mjekësor.

Siç njofton Policia e Kosovës, me vendim të prokurorit, dy të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt, gjersa i dyshuari tjetër është dërguar në mbajtje.

Postime të ngjajshme
Sport

Benit Ferizi vazhdon me skuadrën e SC Besiana Internacional

Sport

Rashica në Premierligë, vjen reagimi i Munishit

Sport

Prezantimi i veçantë i Milot Rashicës te Norwichi me flamur të Kosovës

Sport

Zbulohet shuma e transferimit të Rashicës në Premierligë, kjo është shuma që përfiton ish-klubi i tij, Vushtrria