Lajme

Sulmohet taksisti kosovar, klienti i tij ia merr 200 euro, telefonin dhe dokumentet personale

Një taksist është grabitur dje në Drenas.

Sipas Policisë, rastin e ka denoncuar taksisti i cili ka deklaruar se një klient i pa njohur nën kërcënimin e thikës i kishte grabitur 200 euro para të gatshme, një telefon mobil dhe dokumentet e tij personale.

Nuk raportohet për të lënduar.

“Viktima mashkull kosovar taksist, ka informuar se një klient i pa njohur nën kërcënimin e thikës i kishte grabitur 200 euro para të gatshëm, një telefon mobil dhe dokumentet e tij personale. Nuk raportohet për lëndime, përderisa rasti është duke u hetuar”, thekson policia.

Postime të ngjajshme
Lajme

“Për këtë punë mos na u dok ma këtu” – Çifti i moshuar që jetojnë të vetëm, tash e pesë ditë s’kanë rrymë

LajmeShow Bizz

Lola Haradinaj tregon se si hoqi dorë nga muzika dhe arsyeja ishte Dauti

Lajme

Italia me masa të reja anti-COVID, kufizime për qytetarët që udhëtojnë në këtë shtet

Lajme

Paralajmërohet rreziku për zjarre në 10 qytetet e Shqipërisë