Lajme

Sulmohet me vezë në Vranjevc kandidati i LDK-së për kryetar të Prishtinës

Gjatë një tubimi elektoral të mbajtur në lagjen “Vranjevc” nga kandidati për kryetar i Prishtinës nga radhët e LDK-së, Perparim Rama, ka ndodhur një incident.

Persona të panjohur kanë gjuajtur me vezë në drejtim të tij.

ka kontaktuar edhe me Policinë e Kosovës por të njëjtit kanë thënë se nuk kanë informacion për ngjarjen. //reporteri.net

Postime të ngjajshme
Lajme

Përhapja e variantit Delta, a do të ketë sërish mbyllje totale në vend

Lajme

Bëhuni gati për temperatura të larta, parashikimi i motit për sot dhe ditët në vijim

Lajme

Parashikimi i motit për ditën e diel

Lajme

Përveç temperaturave të larta, Kosova në këto ditë do të zhytet edhe me pluhurin saharian