Lajme

Sulmohet fizikisht në vendin e punës zyrtari i Gjykatës Themelore

Policia ka arrestuar një të dyshuar pasi ka sulmuar fizikisht referentin e Gjykatës Themelore të Prishtinës.

Sulmi fizik ka ndodhur në vendin e tij të punës, njofton policia.

 

Ndërsa, i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“SULM NDAJ PERSONIT ZYRTAR/Gjykata Themelore Hajvali, Prishtinë 26.04.2021 – 08:55. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që ka sulmuar zyrtarin e gjykatës (referent), viktimën mashkull kosovar, në vendin e tij të punës. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thekson njoftimi.

Postime të ngjajshme
Lajme

Kompania që transportoi kokainën dhe pronarët e saj

Lajme

A është çmimi arsyeja që Kosova ende nuk ka blerë asnjë vaksinë?

Lajme

Ndodhë në Kosovë: Vetura për pak sa nuk i shtyp publikun që shikonin garat

Lajme

Këta janë të arrestuarit në aksionin e sotëm ku u kapën 400 kg kokainë