Sport

Suedi – Kosovë, ja kur dalin në shitje biletat

Federata e Futbollit të Suedisë ka njoftuar se pasnesër do të dalin në shitje biletat për ndeshjen ndaj Kosovës.

Ndeshja mes Kosovës dhe Suedisë do të zhvillohet me 9 tetor në Suedi, në kuadër të kualifikimeve për Kupën e Botës 2022.

Federata e Futbollit të Suedisë ka njoftuar se biletat për këtë sfidë do të dalin në shitje të premten nga ora 10:00.

Kosova dhe Suedia u përballën në ‘Fadil Vokrri’, ku suedezët fituan me rezultatin 0:3.

Postime të ngjajshme
Sport

Pas ndeshjes me Lazion, Mourinho fjaloset me gazetarë dhe e braktis konferencën

Sport

Ylli i Serie A shënon gol të mrekullueshëm me shishe të ujit në dorë

Sport

Dueli i zjarrtë në Champions, PSG – Man City: Guardiola ka disa fjalë për Messin

Sport

Joshua u dërgua në spital menjëherë pas humbjes ndaj Usyk