Sport

Suarez reagon për herë të parë pas largimit nga Barcelona

Futbollisti i Atletico Madrid, Luis Suarez ka folur për herë të parë për largimin nga Barcelona.Uruguaiani ka fajësuar bordin për mënyrën se si është larguar.

“Unë nuk e mora mirë për shkak të mënyrës se si Barcelona më largoj. Dikush duhet ta kuptoj se ka mbaruar koha e tij”

“Unë qaja për situatën që po e përjetoja. Kishte mënyra tjera që të flisnin me mua, të më tregonin se klubi po i ndryshon gjëra. Mënyra se si folën me mua nuk ishte e mirë dhe kjo e brengosi edhe Leo Messin”, u shprehë sulmuesi i njohur.

Postime të ngjajshme
Sport

Këta janë golashënuesit më të mirë pas tetë xhirove në Superligën e Kosovës

Sport

Këtë sezon Ballkani me Dritën po udhëheqin, por ja si dukej tabela e Superligës pas 8 javëve të sezonit të kaluar

Sport

Në mesjavë xhiroja e nëntë, super derbi në Therandë

Sport

Shkëlqeu me 2 gola dhe 1 asist, Berisha merr një notë të madhe për paraqitjen e sotme me Akhmatin