Blic Plus

Stuhia ia përplas fëmijën për tokë një babait në Angli

Një stuhi shkatërruese dje ka goditur Evropën Veriore, duke shkaktuar përmbytje në disa qytete të Anglisë.

Në një video që po qarkullon në rrjetet sociale shihet se si shirat e dendura dhe erërat e forta kanë rrëzuar një fëmijë nga karroca, duke e përplasur në rrugë.

Videoja është xhiruar në qytetin Lancashire të Anglisë, transmeton Gazeta Sinjali.

Derisa, raportohet se nga kjo stuhi ka mbetur i vdekur një person në Francë dhe 3 të tjerë janë lënduar në Gjermani.

Just been sent this 😰😰😰 hold your kids ! And don’t go on the prom ! Not my video

Posted by Stefan Wealthall on Sunday, February 9, 2020

Postime të ngjajshme
Blic Plus

I riu shqiptar, ndez cigaren me 50 euro: Bëhet horë nga komentuesit

Blic Plus

E tregon studimi: Përse gratë e martuara po tradhtojnë më shumë se kurrë

Blic Plus

Dhjetë këshilla si të mbroni sytë nga kompjuteri dhe telefoni

Blic Plus

Pasi t’i lexoni këto përfitime: Nga tani do të pini gjithmonë ujë para se të flini