Lajme

Studentja kosovare e quan kryeministrin Rama “ikonë të modës”

Për shkak qëndrimeve të forta që ka mbajtur në krah të presidentit të Serbisë, Vuçiç ndaj Ramës kanë ardhur kritika të shumta nga Kosova, por gjatë vizitës në Prishtinë për kryeministrin e Shqipërisë nuk mungoi një kompliment që u duk se ia përkëdheli sedrën.

Studentja e cila ishte pjesë e takimit të Ramës me studentët e Universitetit të Prishtinës i tha se kryeministri i Shqipërisë ishte “ikonë e modës”.

U duk se kryeministri Rama nuk e mbajti dot vetëkënaqësinë, megjithatë u tregua modest kur tha se ata që ata që nuk i ka dhënë shumë zoti dhe natyra rregullohen më shumë se përndryshe nuk do kishte nevojë.

“Vjen nga halli kjo, megjithatë faleminderit” i tha Rama vajzës që e komplimentoi.

https://video.gjirafa.com/komplimenti-per-ramen-mp4-2

Postime të ngjajshme
Lajme

PDK po përgatit padi për qeverinë Kurti

Lajme

Labi jep lajmin e mirë, thotë se Ambasada në Shkup e ka ftuar nënën e vajzës së sëmurë për të shikuar mundësinë e pajisjes me vizë

Lajme

Kaq vite burgim mund të dënohet burri që rrahu brutalisht gruan në market

Lajme

Komandanti i Njësisë Speciale reagon për rrahjen e gruas në Prishtinë