Show Bizz

Stresi i jep ultimatumin Kejsit nga pishina (FOTO)

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Këngëtari ka publikuar një tjetër status në rrjetet sociale.

Reperi shqiptar Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi ka zgjedhur të përcjellë një tjetër mesazh, që nënkuptohet se është për ish-partneren e tij Kejsi.

I hipur mbi një gomardare në formë flamingojë ngjyrë rozë, Stresi ka pozuar në pishinë teksa po shijon një pije. Krahas fotos reperi shkraun se ata që largohen, pendohen herët a vonë.

“Ata qe nxitohen heret a vone do pendohen…100%,”- shkruan këngëtari krahas fotos.

Reperi dhe ish-partnerja e tij Kejsi u ndanë para një muaji. Gjatë kësaj periudhe dyshja kanë pasur një shkëmbim mesazhesh nëpërmjet statuseve në rrjetet sociale.(f.m/dosja.al)

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto