Show Bizz

Stresi dhe Keisi i dedikuan mesazhe të dhimbshme njëri-tjetrit

Keisi dhe Stresi zbuluan se ata ende nuk kanë festuar një vit të ri së bashku.

Natën e mbrëmshme me rastin e ndërrimit të viteve, Stresi dhe Keisi publikuan disa mesazhe prekëse për njëri tjetrin, shkruan lajmi.net.

Reperi ishte i pari ai që postoi një foto me Keisin ku zbuloi se ata nuk e kanë festuar asnjëherë ndërrimin e viteve së bashku, po që i uron lumturinë e botës asaj.

“E shtrenjtë Keisi të uroj gëzuar. Qofsh e lumtur në vitet e ardhshme! Ti meriton të gjithë lumturinë e botës! Je vajzë shembullore! Unë kam dhe do kem gjithmonë respekt për ty! Ne nuk festuam kurrë bashkë, kështu ishte e shkruar! Por, unë gjithmonë do të kujtoj se më trajtove si mbret!”

Kurse Keisi nuk vonoi shumë dhe i ktheu përgjigje duke thënë, “Vërtetë asnjë vit të ri s’e kemi festuar, por asnjë prej tyre nuk ka kaluar pa të mbajtur në zemër gjithmonë!”.

Postime të ngjajshme
LajmeShow Bizz

Dua Lipa: Gjyshi im u pushua nga puna, s’pranoi kërkesën e serbëve, të falsifikonte historinë e Kosovës

LajmeShow Bizz

Leonora Jakupi mirëpret në Shtëpinë e të Moshuarve dy banore të reja, i befason me prezencën e saj

LajmeShow Bizz

Reagon Albatriti pasi babi i tij u shpall i vdekur

Show Bizz

Pas vdekjes së nënës, Robert Berisha merr këtë vendim për emisionin e tij