Show Bizz

Stresi bën spektakël me motor të ujit

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Stresi ka publikuar një video ku akrobacionet e tij duken si në videolojëra.

Stresi që nga lirimi nga burgu ka qenë vazhdimisht në qendër të vëmendjes tek mediat për veprimet e tij, shkruan lajmi.net.

Ai krahas muzikës ka qenë mjaft aktiv edhe në rrjete sociale me postimet e bëra.

Reperi është duke kaluar disa ditë në Sarandë prej nga publikoi një video duket bërë manovra dhe duke i dhuruar spektakël pushuesve me aftësitë e tij në motor të ujit.

Sa i përket jetës profesionale, Arkimedi (Stresi) pas solos ‘Real Life’ është duke shijuar suksesin e bashkëpunimit me Don Phenom ‘Big Booty’ ku për më pak se tre javë kanë arritur mbi një milion klikime në Youtube.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto