Show Bizz

Stresi bëhet zyrtarisht banor i Prishtinës

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Stresi ditët e fundit është parë shpesh në Prishtinë, por duket se prej tani do ta shohim rregullisht, shkruan lajmi.net.

Përmes një postimi në Instagram, reperi ka bërë të ditur që është bërë banor i Prishtinës dhe ka paralajmëruar gjëra të reja.

“Ja dhe nje dite e ikur, histori, aventura te jetuara ! Kjo eshte Jeta , por prapëseprapë vjen nje moment në jetën e gjithsecilit që kerkon ndryshim. Ndonjëherë thjesht iken ! Mund të jetë një vend, person , biznes etj ! Shokët e vërtetë mbeten te njejte dhe pse mund te kesh vite,muaj e dite pa i pare ! Ata jane ne zemer, ne dite te bukura si dhe ato te veshtira! Prej Sot Jam Official Banori Me I Ri I Prishtines 🙏🙏🙏 Skini Degju Gjo Akoma Ca keni me degju Ne ditet Ne Vijim . Puna e palodhshme ka me fol vet Stay Tuned #bb4life“, ka shkruar ai.

Për ndyshe, Stresi së fundi ka qenë temë e medieve rozë për ndarjen nga partnerja, Keisi.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto