Show Bizz

Stili unik i Rita Orës, “pushton” rrugët e Londrës

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Rita Ora përveç që ka një karrierë të suksesshme si këngëtare ajo njihet edhe për paraqitjet e saj me shumë stil.

Ylli kosovar i muzikës botërore ka kujdes të shtuar ndaj stilit të veshjes dhe fizikut të saj, shkruan Indeksonline.

29 vjeçarja edhe në disa imazhe që hedhi si fundi erdhi me disa veshje unike dhe trendi nga qyteti i Londrës. Veshja shumëngjyrëshe Ritës i kishte shumë hije dhe dukej atraktive.

Ndërkohë, Rita po vazhdon angazhimet me koncerte dhe projekte muzikore.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto