Sport

Sterling-Barcelona vjen lajmi i papritur dhe ‘BOMBASTIK’

Pasi humbi Wijnaldum, Barcelona ka vënë në shënjestër një tjetër emër të madh të Premier League.

Sipas Sport, katalanasit kanë vënë në shënjestër Raheem Sterling të Manchester City-t.

Sulmuesi anglez, që do të ishte përforcimi i tretë i Barçës nga City pas Eric Garcia dhe Aguero, ka një kontratë deri në vitin 2023.

Vlera e tij në merkato është 90 milionë euro.

Postime të ngjajshme
Sport

Prezantimi i veçantë i Milot Rashicës te Norwichi me flamur të Kosovës

Sport

Zbulohet shuma e transferimit të Rashicës në Premierligë, kjo është shuma që përfiton ish-klubi i tij, Vushtrria

Sport

Mesazhi emocional i Rashicës drejtuar tifozëve të Werder Bremenit pas transferimit në Premierligë

Sport

Lajmi i fundit: Milot Rashica i bashkohet klubit të Premier Leagues