Sport

Start i dobët në Superligë, por Ulpiana tani ka një mesazh

Start jo i mirë në Superligë, por që klubi i Ulpianës ka një mesazh të qartë për ndeshjet në vazhdim, shkruan Sheshi.info

Klubi nga Lipjani ende nuk ka gjetur pikët e plota në elitë, pasi në katër ndeshjet e para ka arritur një barazim dhe tre humbje.

Kaltërbardhët përmes një postimi në faqen e tyre kanë njoftuar se së shpejti do të kthehen edhe të fitorja.

“Rrini të qetë, shumë shpejt do të rikthehemi tek fitorja”, thuhet në njoftimin e klubit.

Ulpiana në xhiron e pestë udhëton në Gjilan, derisa do të përballet me kuqebardhët ditën e diel.

Postime të ngjajshme
Sport

Kthesë e papritur, Mourinho ndryshon mendje për Marash Kumbullën

Sport

Reagon Drenica: Çmimin "Ylli i Javës" e meritoi Denisson

Sport

Arrestohet Afrim Tovërlani, raportohet se i dehur kanosi me thikë Shpend Ahmetin

Sport

Mehmet Bogujevci flet në T7, pasi refuzoi ftesën e Serbisë si mysafir nderi në Botërorin e boksit