Sport

Skuadra e Superligës shkarkon trajnerin shqiptar

Migen Memelli nuk do të jetë më trajner i Skënderbeut. Pas deklaratës sa bërë dje pas humbjes kundër Dinamos, pogradecari u takuat sot me presidentin Ardjan Takaj. “Panorama Sport” zbulon se Takaj ka pranuar dorëheqjen e Memellit. Kësisoj, tashmë po…
Sport

Nedim Bajrami alternativë për Milanin

Përfaqësuesi i Shqipërisë, Nedim Bajrami mund të kalojë te skuadra e Milan. Mesfushori me tipare ofensive, Nedim Bajrami ka bërë paraqitje mjaft të mira në Serie A me skuadrën e Empoli, dhe tashmë po tërheq vëmendjen e skuadrave të mëdha. ‘Tuttosport’…
Sport

Tri super sfida zhvillohen sot në Superligë

Sot (e mërkurë) janë në orar për t’u zhvilluar tri ndeshje të vlefshme për xhiron e 24-të në BKT Superligën e Kosovës. Pas disa ndeshjeve në fundjavë, kjo xhiro e Superligës së Kosovës është e paraparë të zhvillohet në mesjavë. Megjithatë…