Sport

Në këtë stadium zhvillohet ndeshja Spanjë – Shqipëri

Shqipëria do të udhëtojë për në gadishulin Iberik për të zhvilluar një ndeshje miqësore me Spanjën, 59 ditë larg ndeshjes miqësore është zbuluar dhe vendi se ku do të luhet ndeshja. RCDE Stadium në Barcelonë do të jetë nikoqire e dy kombëtareve, RCDE…
Sport

Prishtina barazon në miqësore ndaj ekipit nga Kazakistani

Prishtina barazon në miqësore ndaj ekipit nga Kazakistani, Atyrau Prishtina barazon në ndeshjen miqësore me skuadrën nga Kazaikstani, Atyrau, me rezultat 2:2. Në ndeshjen e zhvilluar në një nga fushat e kompleksit “Titanic” ku po qëndron skuadra…
Sport

Januzaj vendos përfundimisht për të ardhmen

Adnan Januzaj do të vazhdojë ta veshë fanellën e Real Socidad në La Liga. Lajmi është konfirmuar nga ‘El Chiringuito TV’. Sipas JUGONES, Januzaj ka pranuar të rinovojë kontratën me Sociedadin deri më 2025, përkundër interesimit të disa klubeve në…