Sport

Spanjë – Portugali, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet startuese të ndeshjes miqësore Spanjë-Portugali. Kjo ndeshje është testuese për të dy ekipet para Kampionatit Evropian që nis sot një javë.

Ndeshja do të luhet në “Wanda Metropolitano” në Madrid dhe nis nga ora 19:30.

Postime të ngjajshme
Sport

Ja çfarë kishte thënë Eriksen për Kosovën kur ishte në Prishtinë

Sport

Ish-mjeku i Eriksen, jep detajet tmerruese lidhur me futbollistin dhe tregon çfarë mund t’i ketë ndodhur

Sport

ZYRTARE: A&N përforcohet me ish-futbollistin e Lirisë

Sport

Mourinho i çmend tifozët e Romës, po e transferon yllin nga Real Madridi!