Sport

Spanja publikon listën e të ftuarve për Euro 2020

Spanja ka bërë të ditur listën për Kampionatin Evropian “Euro 2020”.

Në këtë listë nuk gjendet asnjë lojtarë i Real Madridit, derisa janë ftuar yjet si Adama Traore dhe Eric Garcia.

Befasi në listë është edhe Sarabia, ngase më herët nuk ishte i ftuar.

Lista e plotë

Postime të ngjajshme
Sport

A ia lejon ligji italian Eriksenit të luaj përsëri për Interin?

Sport

Visoka tregon pse e zgjodhi Ferizajin dhe ka një premtim për “Ujqërit”

Sport

Mourinho me deklaratë prekëse pë Eriksen

Sport

Skandaloze: Serbo-austrikau e shanë me nënë futbollistin shqiptar të Maqedonisë