Sport

Southampton – Man Utd, mbyllet me këtë rezultat

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Ka përfunduar ndeshja e parë e javës së katërt në premier ligën angleze, shkruan BlicMedia.

Southampton dhe Man Utd janë përballur sot në një ndeshje tejet interesante dhe me raste të shumta nga të dyja palët.

Southampton dhe Man Utd kanë barazuar në këtë ndeshje me rezultatin 1:1.

Golat i shënuan Vestergaard pèr vendasit ndërsa për mysafirët ka shënuar James. /BlicMedia.met.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv