Sport

Sot zhvillohen tri ndeshje interesante në Ligën e Parë

Sot mbyllet xhiro e katërt e Ligës së Parë me tri takime interesante.

Vëllaznimi udhëton në Prizren te Liria, ku pritet të zhvillohet luftë për çdo top, shkruan Gazeta Olle.

Përveç kësaj ndeshje, në Grupin A duel tjetër do të jetë ai në mes të Besës dhe Trepçës.

Pejanët kërkojnë pikët e para pasi e kanë filluar në mënyrë të keqe edicionin e ri.

Në ‘Grupin B’ zhvillohet ndeshja e vetme midis 2 Korrikut dhe Arbërisë.

Postime të ngjajshme
Sport

Prishtina 1-2 Llapi, golat dhe rastet nga ndeshja e zhvilluar sot në ''Fadil Vokrri''

Sport

Golashënuesit më të mirë pas fazës së parë në Superligë

Sport

Broja bën heroin, sulmuesi shqiptar ia siguron fitoren e parë Southamptonit

Sport

Faza e dytë starton në mesjavë, vëmendja në Gjilan!