Sport

Sot zhvillohen ndeshjet e radhës në Ligën e Kampionëve, vëmendje të veçantë te Teuta e Durrësi

Në kuadër të rundit të parë eliminator në Ligën e Kampionëve, sot do të zhvillohen shumë ndeshje interesante.

Dje u zhvilluan disa ndeshje, në mesin të cilave edhe Prishtina, Shkëndija dhe Laçi, ku të tria skuadrat pësuan humbje.

Ndërkaq, sot, nga skuadrat shqiptare, do të luajë kampionia e Shqipërisë, Teuta.

Skuadra nga Durrësi do të ketë punë me moldavët e Sheriffit nga ora 19:00.

Në ndeshjet tjera, Dinamo Zagrebi përballet me Valurin dhe Bodoe/Glimt luan ndaj Legia Varshavës.

Për më shumë, ndeshjet e plota i gjeni në fotografinë e mëposhtme.

Postime të ngjajshme
Sport

Ardian Nuhiu se harron ndeshjen kundër Feyenoordit: Ja çka iu thash futbollistëve

Sport

EKSKLUZIVE: KF Onix arrin marrëveshje me ish-lojtarin e Llapit

Sport

Napoli mposht bindshëm Bayernin në kuadër të miqësoreve para-sezonale

Sport

Liverpool gati kontrata e reja për 6 yjet e tyre, disa nuk janë në listë