Sport

Sot vetëm një ndeshje në Superligë

Sot me fillim nga ora 15:00 do të zhvillohet takimi ndërmjet Besa Pejës dhe Trepçës ’89, duel ky në kuadër të xhiros së pestë në Superligën e Kosovës.

Në programin e Superligës do të jetë vetëm kjo ndeshje sot, shkruan IndeksOnline

Trepça’89 do të mundohet të shkojë drejt vendi të parë në tabelë pasi aktualisht ka gjashtë pikë dhe ndodhet në vendin e tretë.

Besa e Pejës nuk ka grumbulluar as edhe një pikë dhe mbanë pozitën e fundit.

Postime të ngjajshme
Sport

E vendos në shitje medaljen e finales më të “çmendur” të Ligës së Kampionëve, për të paguar borxhet

Sport

Legjenda e Prishtinës lavdëron rivalin për titull, ka fjalë të mëdha për ta

Sport

Reagon Trepça ’89: Na u anulua një gol i rregullt në ndeshjen ndaj Gjilanit

Sport

Nga sulmi në mbrojtje, pikat e dobëta të Realit në “El Clasico”