Sport

Sot rikthehen ndeshjet në Ligën e Kampioneve

Sot rikthehen ndeshjet kuadër të kualifikimeve për Ligën e Kampioneve.

Në ditën e sotme janë paraparë të zhvillohen tre takime interesante, raporton Gazetsheshi.com

Këto janë ndeshjet që luhen sonte:

21:00 Dyn. Kyiv (Ukr) -Gent (Bel)
21:00 Ferencvaros (Hun) -Molde (Nor)
21:00 Omonia (Cyp) -Olympiakos (Gre)

Futbollisti shqiptar, Myrto Uzuni do të paraqitet për Ferencvaros – ku edhe do të kërkojë historinë me klubin hungarez.

Ndeshja e parë mes Moldes dhe Ferencvaros përfundoi me rezultatin 3-3.

Postime të ngjajshme
Sport

Dikur punëtor i ndërtimtarisë, tani firmos me Newcastle United

Sport

Premierliga vjen sot me ndeshje të mëdha

Sport

Në këtë vend dënoheni me dy vjet burg nëse s’mbani maskë

Sport

“El Clasico”: Këto janë formacionet e mundshme