Sport

Sot përballjet gjysmëfinale të Ligës së Evropës, na presin dy super ndeshje

Sonte zhvillohen dy super ndeshje në kuadër të Ligës së Evropës.

Manchester United e pret në ‘Old Trafford’ skuadrën italiane, AS Roma në gjysmëfinalen e parë.

Një ndeshje e bukur pritet mes këtyre dy skuadrave, duke ditur stilin e lojës së tyre.

Ndeshja tjetër luhet në Spanjë, ku Villarreal pret ekipin tjetër nga Anglia, Arsenal FC.

Këto dy ndeshje kanë të njëjtin orar. Të dy takimet fillojnë nga ora 21:00.

Postime të ngjajshme
Sport

Armend Dallku: Gjynah që këta djem të trajtohen ashtu, më vjen keq se si u arbitrua ndeshja

Sport

Kjo është deklarata e Batatinës pas triumfit në Kupën e Kosovës

Sport

Munishi uron Llapin dhe lavdëron Dukagjinin për ‘luftën dhe angazhimin’

Sport

Dukagjini – Llapi: Kjo skuadër rrëmben trofeun e Kupës së Kosovës