Sport

Sot ndeshja e fundit e 1/8 së Kupës së Kosovës

Sot do të zhvillohet ndeshja e fundit në kuadër të fazës 1/8 e Kupës së Kosovës në futboll.

Në stadiumin “18 Qershori”, Dukagjini do ta kërkojë kualifikimin tutje në ndeshjen kundër 2 Korrikut.

Në këtë ballafaqim drejtësinë do ta ndaj Tefik Maloku me asistentët Fatlum Jashari dhe Taulant Ibërdemaj.

Ndeshja e sotme luhet me fillim nga ora 13:00.

Deri më tani kualifikimin tutje e kanë siguruar Prishtina, Llapi, Drenica, Feronikeli, Trepça ’89, A&N dhe Istogu.

Postime të ngjajshme
Sport

Pas formës së dobët, Liverpool merr vendim për të ardhmen e Klopp

Sport

Inter triumfon edhe ndaj Atalantas

Sport

‘Intelektualët’ kujtojnë momentin e fundit në tribuna para pandemisë – Drita e fitonte një vit më parë derbin e madh kosovar

Sport

Nga gara për titullin kampion, deri te ftesa e Përfaqësueses për ndeshjet e marsit: Armend Thaqi i zbulon të gjitha!