Sport

Sot Kosova mëson shortin për Kupën e Botës 2023

Kosova në kategorinë e femrave sot mëson shortin për Kupën e Botës 2023.

Vashat ‘dardane’ gjenden në vazon e pestë paraqitjeve të mira në vitet e fundit.

Shorti hedhet nga shtëpia më e madhe e futbollit në Evropë, UEFA në orën 12:30.

Në vazon e katër gjendet Kombëtarja e Shqipërisë.

Postime të ngjajshme
Sport

Jo vetëm Mourinho, një tjetër emër i madh i futbollit mund të zbarkojë në Romë

Sport

Prishtina dhe Llapi kanë siguruar tashmë daljen në Evropë, ja sa para do t’i fitojnë

Sport

Skuadra e madhe gjermane kërkon Granit Xhakën

Sport

Liverpool kërkon yllin e Real Madridit, ky është çmimi i vendosur për të